Дата: 13.11.2020 10:49

19 листопада 2020 р. о 11.00 відбудеться вебінар на тему: «Законодавчі зміни у період карантину. Їх наслідки для бізнесу» за участі представників:

- Головного управління ДПС України у Чернігівській області;

-Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;

-Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=fDxItSHmQ0M у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.