УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 12.11.2020 16:08

Малодівицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування :

Начальника фінансового відділу Малодівицької селищної ради.

Вимоги до кандидатів: повну вищу фінансово-економічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше чотирьох років.

Спеціаліста з юридичних питань загального відділу Малодівицької селищної ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Спеціаліста відділу відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Малодівицької селищної ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за 2019 рік.
  • копія військового квитка.

Вимоги до кандидатів

1. Громадянство  України.

2.  Наявність  освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра,  магістра, спеціаліста.

3. Креативність, комунікабельність

4. Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

5.  Вільне володіння державною мовою.

6.  Володіння  персональним ком’ютером в режимі користувача.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися до Малодівицької селищної ради за адресою: 17523, Чернігівська обл., смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська 3.

Телефон для довідок: (04637) 6-75-36.

Термін подання документів:  до 12 грудня  2020 року.