Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Праця, сповнена милосердя й тепла.

Дата: 30.09.2020 14:39
Кількість переглядів: 1543

 В Малодівицькій  ОТГ працює комунальна  установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», котрій 1 жовтня виповнюється два роки,  і якою  успішно керує  увесь час  директор Антоніна Володимирівна Тимко.

 В терцентрі працює три відділення: денного перебування, соціальної допомоги  вдома і стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.  Відділеннями завідують  Марина Миколаївна Небрат та Любов Петрівна Чорнодід. 

На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома зараз перебуває 113 громадян похилого віку та інвалідів з усіх сіл Малодівицької ОТГ.

Їх обслуговують 13 соціальних робітників.  Вони надають допомогу у веденні домашнього господарства, оплаті комунальних послуг, в обробці присадибної ділянки, у виконанні ремонтних робіт, забезпечують супровід у поліклініку отримувачів соціальної послуги догляду вдома, оформляють їм субсидії. Найбільше соцробітникам доводиться доставляти своїм підопічним продукти харчування та медикаменти. Тому для них терцентром були придбані нові  господарчі сумки.

З 1 вересня у відділенні денного перебування розпочалось навчання в Університеті третього віку на  його трьох факультетах ( художньо – мистецькому, основи комп’ютерних знань і рукоділля від душі і для душі).

У відділенні денного перебування давно  створений ансамбль «Пісенне джерело».

Після карантину проходять перші репетиції.  Керує ансамблем Овчіннікова  Евеліна Петрівна. Акомпонує Марина  Небрат. Незмінні його учасниці:  Ганна Григорівна Міхнюк і Світлана Миколаївна Чава, Віра Дмитрівна  Романенко і Надія Віталіївна Кошелівська.

Викладачем факультету  рукоділля  з перших днів його створення є Ткаченко Світлана Володимирівна. Вона і сама гарна рукодільниця , і інших уміє навчити. Одна із слухачок факультету Котеленець Антоніна Вікторівна з радістю демонструє творіння своїх рук.  Вишивання є улюбленою справою і для Косаренко Валентини Петрівни.

Сучасні українські пенсіонери  ведуть активне життя – вчаться вправлятися з комп’ютером та смартфоном.

Факультет «Основи комп’ютерних знань»  нашим пенсіонерам допомагає оволодівати навиками спілкування у соцмережах, вчить користуватись телефонами, знаходити необхідні матеріали в інтернеті, оплачувати комунальні послуги, не виходячи з дому.

  Викладач факультету – Гордійчук Ольга  Віталіївна.

Крім вищезгаданого,  в територіальному центрі можна отримати психологічні поради від психолога отця Миколая, послуги   від сестри медичної Валентини Борисівни Шуст та соціального працівника Шелест Вікторії Альбертівни.      

У відділенні стаціонарного догляду проживає 12 одиноких громадян похилого віку. Для них створені  всі відповідні умови для спокійної  доглянутої старості. В кожній кімнаті є телевізор, радіоприймач, нові зручні ліжка та постільна білизна, шафи для одягу. Проживаючі у відділенні забезпечені повноцінним харчуванням. Завідувач  відділення Любов  Чорнодід робить усе для того, щоб самотні люди почувалися, як вдома. Їй в цьому допомагають кваліфіковані  старші та молодші медичні сестри, кухарі, прачка.

  Весь зміст роботи нашого терцентру полягає в гуманному ставленні до людини.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора