Відбулося засідання Координаційної ради в справах дітей

Дата: 13.03.2020 15:23

Відбулося засідання Координаційної ради в справах дітей

13 березня 2020 року відбулося засідання Координаційної ради в справах дітей під головуванням селищного голови О.П.Журавель. На засіданні були присутні члени координаційної ради та керівники навчальних закладів Малодівицької селищної ради.

До порядку денного були включені питання: «Запровадження системи патронату над дитиною в Україні. Проблеми створення патронатних сімей та території громади», «Організація роботи з батьками в загальноосвітніх закладах громади з попередження домашнього насильства» та «Затвердження плану заходів по проведенню місячника юридичного всеобучу».

Начальник служби у справах дітей Квач Л.М. Інформувала присутніх про запровадження системи патронату над дитиною.

Завідуючі дошкільних навчальних закладів та директори навчальних закладів доповіли про організацію роботи з батьками по попередженню домашнього насильства в своїх закладах.

Розробили та затвердили заходи по проведенню місячника юридичного всеобучу.

За матеріалами виконавчого

комітету Малодівицької селищної ради.