Святкування 8 Березня в Малодівицькому територіальному центрі соціального обслуговування

Дата: 06.03.2020 12:08

Настали справжні весняні теплі дні, а разом з ними -  свято 8 Березня.

Щоб привітати жінок, проживаючих у відділенні, з цим жіночим днем і завітали гості у відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування Малодівицької селищної ради.

Голова Малодівицької ОТГ Олена Журавель привітала жінок та побажала їм побільше здоров’я, хорошого настрою, взаєморозуміння та піднесла  їм  солодкі подарунки.

Директор терцентру Антоніна Тимко також поздоровила жінок з наступаючим святом з побажаннями  тепла в природі, душах і стосунках.

Психолог  терцентру Миколай  Галюк побажав жінкам міцного здоров’я, задоволення від спілкування та добрих друзів.

Завідувач відділення денного перебування Марина Небрат разом з проживаючими  у відділенні

громадянами похилого віку виконували пісні їхньої молодості  та зрілості. Співали різних пісень : і веселих , і сумних, серйозних і жартівливих. Пісень про жіночу долю, яка у кожної з них своя…

За матеріалами Малодівицького територіального ценру