Громада відсвяткувала Масляну!

Дата: 03.03.2020 11:10

29 лютого за чудовою традицією нашого народу в Малодівицькій об’єднаній територіальній громаді відзначили веселе свято, яке в народі називають Масляна.

Малодівицька селищна  рада запросила всіх бажаючих разом відсвяткувати  свято Масляної. На свято з’їхались старостинські округи: Товкачівський, Обичівський, Петрівський, Великодівицький, Дмитрівський.. Тож пухкенькі пиріжки, круглобокі варенички та масні млинці й налисники так і вабили до себе.  Люди залюбки пригощалися різною смакотою. Ще на святі пригощали глінтвейном і смачнючим пловом!

На початку свята до присутніх зі словами привітання звернулася селищний голова О.П. Журавель. Після привітання розпочалася цікава концертна програма . Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. Тож на святі були Зима і Весна, котрі сперечалися за право господарювати надалі.

Святкова програма була насичена різними народними іграми  Діти та дорослі з великим азартом та задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах.

Також  в святковий день з дітками із цікавою програмою працювали аніматори.

Завершальною нотою святкових гулянь стало феєричне спалення опудала, як символ прощання із зимою та зустрічі весни.

Виконавчий комітет Малодівицької селищної ради