Відбувся захід, приурочений до  Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями

Дата: 12.12.2019 10:40

Захід, приурочений до  Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями в територіальному центрі

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Малодівицької селищної ради.

Всі ми квіти Божого саду, який зветься планетою Земля. Всі ми різні, але так необхідні на нашій планеті. Ми маємо свої обмеження і дари. Але поряд з цим ми потребуємо один одного. Хвилини єднання осявають наше життя якимось  новим світлом, новою мудрістю.

Щорічно,  у грудні на Міжнародний день людей з обмеженими можливостями ми збираємося, щоб низько вклонитись людям із фізичними вадами, але зі щирими серцями і теплими душами, аби хоч якось прислужитись ,бодай, найменшому злету їхнього самоствердження в житті, піднесення волі та сили духу.

Не став виключенням і цей рік. Силами працівників відділення денного перебування та з фінансовою допомогою з боку Малодівицької селищної ради  був  організований та проведений святковий захід під назвою « Ви не спішіть жалітися на долю».

На святі були присутні люди з інвалідністю з усіх сіл Малодівицької ОТГ.

Їх прийшли привітати голова ОТГ Олена Журавель,  директор територіального центру Антоніна Тимко, психолог терцентру отець Ніколай       та працівники  відділення денного перебування .

Присутні з задоволенням насолоджувались дозвіллям та переглядали концерт, підготований  учасниками гуртка «Пісенне джерело» відділення денного перебування. Своїми піснями порадували й солісти:   Світлана Чава, Вікторія Кобзар, Евеліна Овчіннікова ,Ганна Міхнюк, Віра Романенко, Валентина Міщенко, Надія Кошелівська, Микола Хорошенко.

Після концерту всіх присутніх пригостили  гарячими традиційними українськими стравами.

За матеріалами територіального центру

соціального обслуговування