Відбувся святковий концерт до Дня працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2019 14:53

З нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства у Малодівицькому БНТ  відбулися урочистості.

Вітальні слова  на адресу жителів Малодівицької ОТГ та працівників агропромислового комплексу  прозвучали від Малодівицького селищного голови Олени Петрівни Журавель,

та директора відділення №1 ТОВ «Агро-КІМ» Григорія Григоровича Синенка.

Кращим трудівникам вручили грамоти за їхню багаторічну, самовіддану, невтомну працю: ТОВ "Агро-Кім" – Горбань О.М.,  Стадніченко В.В., Яременко А.В., ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» - Чухліб В.М., Омельченко О.О., Рудовська Н.В., ТОВ «Ресурс Агро» - Пилипенко В.Г., Березненко О.П.,  Малодівицького ХПП – Пасічник О.В., ТОВ «Прилуки-Гарантбуд» - Волков І.С.,  та ветеранам хлібної ниви:  Чужбі О.П., Пасці М.І., Пасічник Н.П., Дерев’янко О.Д., Татаркін С.Ф., Головенець Н.А., Турчин В.Г., Бенюх О.В., Мильчик П.В., Шелест Н.Д., Плющ В.М.

Чудовий концерт подарував   народний аматорський колектив «Полісяночка», дитячий ансамбль «Позитив»,  дует «Черешеньки».