Привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

Дата: 07.11.2019 14:46

Турбота про людину, її майбутнє, допомога тим, хто її потребує – це важливі  завдання, які виконують  працівники соціальної сфери. Саме для вшанування людей, котрі своєю працею та душевним теплом полегшують щодня життя громадянам похилого віку,  з нагоди Дня працівників соціальної сфери були організовані урочистості  в Малодівицькій ОТГ.

На святі були присутні працівники  трьох відділень територіального центру соціального обслуговування Малодівицької селищної ради.

До працівників соціальної сфери  з вітальними словами та кращими побажаннями  звернулися  голова Малодівицької селищної ради Олена Журавель, директор терцентру Антоніна Тимко та завідувач відділення денного перебування Марина Небрат.

За сумлінну працю  та зразкове виконання своїх професійних обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України  кращі працівники  територіального центру були нагороджені грамотами  та грошовими винагородами від Малодівицької селищної ради:

−  Марина Небрат , завідувач відділення денного перебування;

• Яна Тимко , соціальний робітник смт Мала Дівиця;
  • Наталія Межинська , соціальний робітник смт Мала Дівиця;
  • Людмила Голуб, соціальний робітник с. Обичів;
  • Валентина Ромащенко, соціальний робітник с. Товкачівка;
  • Наталія Голляк, соціальний робітник с. Велика Дівиця;                                                                                                             Галина Сєрих, молодшо сестра медична відділення стаціонарного догляду.

На урочисте зібрання завітала помічник народного депутата Верховної Ради України Бориса Приходька депутат районної ради Лідія Шевченко. Вона передала  вітання  та солодкі подарунки від його  імені.

В залі панувала святкова атмосфера, котру створювали учасники народного ансамблю української пісні «Полісяночка» Малодівицького будинку народної творчості.