Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 31.10.2019 16:50
Кількість переглядів: 607

Виконавчий комітет Малодівицької селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  майна комунальної власності Малодівицької ОТГ

Об`єкт оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 18,6 м, яке знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, село Обичів, вулиця Незалежності, будинок 35-А.

Мета: проведення експертної оцінки майна комунальної власності нежитлового приміщення, для передачі в оренду.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності з незалежної оцінки об’єктів комунального майна, затвердженого 16.10.2019 року двадцять дев’ятою сесією сьомого скликання Малодівицької селищної ради.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Малодівицької селищної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

  • заява на участь у конкурсі (за встановленою формою);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо). 

Всі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «Заява про конкурс оцінювача майна».

Документи надсилаються поштою або подаються особисто до виконавчого комітету Малодівицької селищної ради за адресою: 17523, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська,3, телефон (04637) 67536.

Режим роботи: понеділок –п’ятниця: 8.00-17.00год., вихідні дні – субота, неділя.

Прийом документів припиняється за 2 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), а саме 1600 13.11.2019 року.

 

Конверти претендентів з конкурсною документацією розпечатуватимуться на засіданні комісії.

Конкурс відбудеться 15 листопада 2019 року о 14:00.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора