Пам’ятний знак Герою України Олегу Міхнюку відкрили в День звільнення України від фашистьких загарбників.

Дата: 29.10.2019 12:44

28 жовтня у Малодівицькому центральному парку відбулося  урочисте відкриття пам’ятного знаку-бюсту Герою України Олегу Міхнюку.

Під музичний супровід військового оркестру розпочалося відкриття, почесну варту несли солдати ЗСУ.

До слова запрошували заступника командувача сухопутних військ ЗСУ генерала-майора Олександра Голоднюка.

На відкритті був присутній Голова правління всеукраїнської громадської організації афганці «Чорнобиля» полковник запасу Олександр Ребека.

Олена Петрівна, голова Малодівицької ОТГ приєдналася до виступів шановних гостей, вона, висловила побажання, щоб цей пам’ятний знак став місцем, де кожен з жителів краю зміг схилити голову на знак пам’яті й шани загиблого борця за волю та незалежність рідної землі.

До слова запросили Голову ветеранів спілки афганістану  Сергія Чорнопильного.

Право відкриття пам’ятного знаку надалось, дітям Олега Івановича: Євгену, Ганні, Олегу.

Священнослужителі провели молебень за загиблого воїна  і освятили пам'ятник.

В  урочистому заході взяли участь представники районної  ради: Д.М.Росовський,  С.О. Алаксандрова, Н.В. Єгорова, В.І. Малик.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять земляка – Олега Івановича Міхнюка, який загинув 20 серпня 2014 року в бою за визволення Луганська біля селища Новосвітлівка.