Дата: 11.10.2019 15:54

Як швидко пролітають роки…  Подібно природі  і в  людини  наступає життєвий «листопад».

А вже осінь прийшла у мій сад,

Цвіт кохання замів листопад,

Хоч багато барвистих одеж,

А того, що було не вернеш.

І хоч як би нам не хотілось, щоб завжди буяла весна, ніхто не в змозі зупинити час.

У відділенні денного перебування відбувся святковий захід, приурочений Міжнародному дню людей поважного віку. Ця дата – не нагадування про вік, а можливість сказати теплі  слова вдячності людям старшого покоління за багаторічну працю, доброту та мудрість.

Найщиріші вітання прозвучали з вуст голови Малодівицької ОТГ Олени Журавель, директора територіального центру Антоніни Тимко, завідувача відділення Марини Небрат.

Присутні на святі насолоджувались  чудовою концертною програмою, подарованою народним ансамблем української пісні «Полісяночка» Малодівицького будинку народної творчості.

Від  імені присутніх  виступила Ніна Кашуба, яка подякувала організаторам за чудове свято і побажала всім  здоров’я,  щастя, миру , тепла та молодечого завзяття.

За матеріалами  територіального центру

Малодівицької селищної ради.