ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ: ОГОЛОШЕНО ЗБІР КАРТОПЛІ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

Дата: 03.09.2019 10:14

З 04 по 06 вересня в громаді   проводиться  збір овочів (картоплі, буряк, морква) для медичних закладів: Малодівицького територіального центру, Прилуцької районної лікарні (для харчування хворих, які перебувають на стаціонарі). Збиратимуть коренеплоди за наступним графіком:

• 4 вересня о 9 годині вулиця Чернігівська,  вулиця Б. Хмельницького, вулиця Героя України  О. Міхнюка, вулиця Коцюбинського, вулиця Вишнева;
  • 5 вересня о 9 годині  вулиця Незалежності,  вулиця Франка, вулиця Марківська, вулиця Берегова, вулиця Осіння, вулиця Сагайдачного;
  • 6 вересня о 9 годині вулиця Слобідська, вулиця Грушевського, вулиця Молодіжна, вулиця Миру, вулиця Гагаріна, вулиця Шатурівська, вулиця Святотроїцька.