Свято Маковія в територіальному центрі Малодівицької селищної ради.

Дата: 15.08.2019 11:24

14 серпня за новим стилем в народі святкують свято Маковія, яке в церковному календарі називається днем семи мучеників Маккавеїв. В цей день з подарунками  завітали до стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру  директор  Антоніна Тимко та  ієрей Богдан Присяжнюк, який працює психологом в терцентрі.

Виконуюча обов’язки завідувача відділення Тетяна Кудрявець разом з сестрою медичною Юлією Лозовою та молодшою медичною сестрою Валентиною  Кізім  власноруч виготовили букети – маковійчики  в кожну кімнату.

Ієрей Богдан провів посвячення меду нового збору, злаків, квітів та маківок.

Проживаючі у відділенні смакували свяченими  булками з маком та медом, виноградом і яблуками.

Директор  бажала присутнім доброго здоров’я, душевного спокою, взаємоповаги і злагоди.

Свічки горіли в руках літніх людей, вселяючи віру в найкраще, зігріваючи серця самотніх людей.

За матеріалами  територіального центру

Малодівицької селищної ради.