«В НІЧ НА ІВАНА, В НІЧ НА КУПАЛА»

Дата: 08.07.2019 14:18

6 липня  жителі Малодівицької ОТГ зустрічали феєричну Купальську ніч біля ставу в центрі селища. Найбільше раділи Купальському дійству діти.

Присутніх розвеселяли купальськими піснями: колектив Малодівицького БНТ «Полісяночка», дитячий ансамбль «Позитив», Гончаренко Вікторія, Кобзар Кароліна, Катерина  Рута.

Дівчата  прикрашали стрічками  купальське дерево - Марену.

За традицією пустили  по воді пишні купальські вінки, із духм'яних польових квітів та трав. І здійнялося у нічне небо купальське вогнище, як символ очищення, спалюючи у священному вогні усі біди і негаразди!

Селищний голова Олена Петрівна Журавель привітала зі святом Івана Купала Малодівицьку громаду, подякувала всім, хто покинув хатні справи, долучившись до святкування та запросила присутніх  посмакувати  польовою кашею.

Олена Москаленко провела веселу розважальну програму для дітей  та їх батьків.

Приємною несподіванкою було яскраве фаєр шоу та  весела дискотека!

За матеріалами виконавчого комітету

Малодівицької селищної ради.