ПОВЕДІНКА НА ВОДІ !

Дата: 18.06.2019 11:55

1.      Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях.

2.      Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

3.      Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10 м/сек, температури води - не нижче +18 С, повітря - не нижче +24° С.

4.      Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури та води.

5.      У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.

6.      Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

7.      Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища.

8.      Пірнати можна лише  там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

На воді забороняється:

1.      Залазити на попереджувальні знаки, буї.

2.      Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього.

3.      Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев високих берегів.

4.      Вживати спиртні напої під час купання.

5.      Забруднювати воду та берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття).

6.      Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання.

7.      Допускати у воді грубі ігри, які пов'язані з обмеженням руху рук і ніг.

8.      Подавати помилкові сигнали небезпеки.

9.      Заходити глибше, ніж до поясу дітям, які не вміють плавати.

10.    Купання дітей без супроводу дорослих.