У Малодівицькій громаді медиків привітали зі святом

Дата: 14.06.2019 15:45

День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – щорічно відзначається у третю неділю червня.

Напередодні свята медиків, 14 червня,  селищний голова Олена Петрівна та заступник селищного голови Тетяна Анатоліївна привітали працівників  Малодівицької амбулаторії ЗПСМ КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Прилуцької районної ради Чернігівської області та працівників  обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф з професійним святом. Подякували усім тим, хто працює в медичні сфері.

Зі сцени урочисто привітали весь медичний персонал народний аматорський  колектив української пісні «Полісяночка».

З професійним святом Олена Петрівна привітала Маладику Ганну Петрівну, фельдшера  фельдшерського пункту с. Перше Травня, с. Новий Лад, с. Шевченка, яка вже перебуває на заслуженому відпочинку  та вручила солодкий подарунок.

за матеріалами виконавчого комітету

Малодівицької селищної ради.