Щодо заборони на вилов риби

Дата: 25.04.2019 16:24

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 квітня 2019 року на території Чернігівської області заборонено вилов риби та інших водних біоресурсів.

Відтак, заборонено: будь-яке рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, на період масового ходу і нересту в підконтрольних рибогосподарських водних обєктах у такі строки:

• з 1 квітня до 20 травня включно -  у річках в корінних водах;
  • з 1 квітня до 29 червня включно - в придатковій системі річок та інших водних обєктах;
  • з 1 квітня до 15 червня включно – лов раків у водоймах у період виношування ікри, першої і другої линьок.

Під час нересту дозволено рибалити однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом із берега в дозволених місцях

Про всі випадки незаконного вилову водних біоресурсів на території Чернігівської області необхідно повідомляти на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462)937557 (цілодобово).