09 квітня відбулися загальні збори (сходи) громадян в селищі Мала Дівиця.

Дата: 11.04.2019 16:12

09 квітня відбулися загальні збори (сходи) громадян в селищі Мала Дівиця.

Участь у зібранні взяли: Малодівицький селищний голова О.П. Журавель, директор Малодівицького  відділення №1 ТОВ «АгроКІМ» Г.Г. Синенко, начальник відділу з питань орендних відносин та соціальної політики ТОВ «АгроКІМ» А.В. Сидорко,  директор Прилуцького міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Л.О. Татарченко.

Селищний голова Олена Петрівна Журавель відзвітувала перед громадянами про роботу проведену у 2018 році та про плани на 2019 рік.

А.В. Сидорко розповіла про ту допомогу, яка у 2018 році була надана громаді та презентувала нові соціальні проекти компанії.

Г.Г. Синенко розповів про виробничий процес та про те, що 70 % всіх працюючих у товаристві місцеві жителі (що дуже приємно та важливо).

Громадяни піднімали питання стосовно транспортного сполучення, стану доріг, руху важковагового транспорту по вулиці Слобідській та багато іншого.