8 квітня відбулося засідання робочої групи за участі Володимира Бойка

Дата: 11.04.2019 12:13

8 квітня відбулося чергове засідання робочої групи і Малодівицьку громаду відвідав Володимир Бойко, директор Чернігівського Центру перепідготовки та підвищенння кваліфікації, щоб ще раз обговорити концепцію стратегії розвитку  Малодівицької громади.

Робоча група, що працювала за участі селищного голови Олени Журавель  зняла деякі завдання, бо вони передбачали переважно поточну адміністративну діяльність, уточнила – поєднала розробку та просування інвестиційних пропозицій громади, зазначила обов`язковість розробки зонінгу – одночасно з генпланами населених пунктів; конкретизувала підтримку розвитку комунального підприємства селищної ради – тепер йдеться про розширення обсягів та видів комунальних послуг, придбання спеціальної техніки; комплекс робіт із реконструкції центру Малої Дівиці; узагальнила наміри щодо створення системи сортування твердих побутових відходів. Громада має намір суттєво покращити свою привабливість.
Також були уточнені дати реалізації завдань – тепер вони більш рівномірно розподілені за роками.

Концепція проекту стратегії громади розробляється в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі низки регіональних партнерів, на Чернігівщині – це Сіверський інститут регіональних досліджень. Моніторинг та консультативну допомогу здійснює Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування програми "U-LEAD з Європою".