04.04.2019 року відбулися загальні збори (сходи) громадян Великодівицького старостинського округу №3 Малодівицької селищної ради.

Дата: 05.04.2019 10:56

Участь у заході взяли: С.Л. Тритяченко староста Великодівицького старостинського округу №3, О.П. Журавель – Малодівицький селищний голова,  Шаманський Олександр Петрович заступник генерального директора Українського Аграрного Холдингу.Фото без опису

Спочатку про свою діяльність та загальну характеристику округу розповіла староста Тритяченко Світлана Леонідівна.

Олена Петрівна Журавель  прозвітувала про роботу селищної ради у 2018 році та озвучила плани на 2019 рік.

Про діяльність ТОВ "НАТАША АГРО", про розрахунок за оренду земельних паїв розповів заступник генерального директора Українського Аграрного Холдингу Шаманський Олександр Петрович.

Громадян цікавили питання благоустрою населених пунктів, ремонту доріг, транспортного сполучення з районним центром та багато іншого.