02.04.2019 року відбулися загальні збори (сходи) громадян Дмитрівського старостинського округу №5 Малодівицької селищної ради.

Дата: 03.04.2019 11:07

Участь у заході взяли: М.О. Степаненко староста с. Дмитрівка, О.П. Журавель – Малодівицький селищний голова,  Шаманський Олександр Петрович заступник генерального директора Українського Аграрного Холдингу.

Схід села розпочав староста М.О. Степаненко, який прозвітував про роботу старостинського округу с. Дмитрівка.

Після чого селищний голова О.П. Журавель ознайомила мешканців с. Дмитрівка про проведену роботу у 2018 році та наголосити на пріоритетні напрями роботи у 2019 році.

Шаманський Олександр Петрович  розповів про стан розрахунку за оренду паїв та співпрацю з Малодівицькою територіальною громадою .

Громадян цікавили питання централізованого збору твердих побутових відходів, ремонту доріг, додержання правил благоустрою, наведення санітарного стану в населених пунктах.