Дата: 29.03.2019 11:07

28.03.2019 року відбулися загальні збори (сходи) громадян Обичівського старостинського округу №2 Малодівицької селищної ради.

Участь у заході взяли: Т.Ф. Шанько староста с. Обичів, О.П. Журавель – Малодівицький селищний голова,  А.В. Сидорко   - начальник відділу з питань орендних відносин та соціальної політики ТОВ «АгроКІМ», представники ТОВ «Наташа Агро» - Бабак Л.Ф., ТОВ  «Прилуки Гарант Буд» - Вовченко С.С., депутати та жителі села Обичів.

На порядок денний зборів були винесені такі питання:

1. Звіт старости с. Обичів про соціально-економічний розвиток територіальної громади за 2018 рік.
  2. Звіт селищного голови О.П. Журавель про виконання програми соціально-економічного розвитку ОТГ за 2018 рік.
  3. Інформація господарюючих суб’єктів на території с. Обичів.
  4. Про санітарний стан та благоустрій населеного пункту с. Обичів.
  5. Земельні питання.
  6. Інші питання.

Схід села розпочала староста Т.Ф. Шанько, яка прозвітувала про роботу старостинського округу с. Обичів.

Після чого селищний голова О.П. Журавель ознайомила мешканців с. Обичів про проведену роботу у 2018 році та наголосити на пріоритетні напрями роботи у 2019 році.

Громадяни цікавилися питаннями ремонту доріг, розрахунку за оренду земельних паїв, отримання земельних ділянок у власність, зміцнення матеріальної бази об’єктів соціальної сфери, про роботу «Укрпошти» та багато іншого.