Дата: 13.03.2019 10:12

12 березня 2019 року в селищній раді відбувся 3 Воркшоп, на якому  обговорювались НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ МАЛОДІВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ за участю міжнародних експертів.

Малодівицька ОТГ увійшла в 30 ОТГ із 102 по Україні та приймає участь в програмі "Інтегрове просторове планування",організованою CANactions School,  за підтримки європейської програми U-LEAD з Європою, щодо просторового планування  розвитку громади. За підтримки програми здійснено просторовий аналіз нашої громади та напрацьовано сценарії розвитку громади просторового планування групою: ЄГОРОМ ВЛАСЕНКОМ, АННОЮ ДАНИЛЕНКО,  ОЛЕКСІЄМ ЗАНОВСЬКИМ, ОЛЕНОЮ ЖУРАВЕЛЬ, НАТАЛІЄЮ БЕЗРУЧЕНКОВОЮ, ОЛЕНОЮ БІЛАН.

Оленою Журавель було запропоновано Візію: Малодівицька ОТГ – головний екоаграрний центр регіону з комфортними умовами для високої якості життя людей.

Ключові візії розвитку Малодівицької ОТГ:

• Розвиток територій громади, переосмислення та активізація ландшафтів;
  • Створення комфортної соціальної інфраструктури;
  • Розвиток туристичного потенціалу;
  • Організація нових бізнесів на базі агро – еко продукції;
  • Активізація використання потенціалу населення громади;
  • Мобільність, зручність комфорт та безпека на вулицях та дорогах громади.

На громадському обговорюванні були почуті думки та ідеї жителів, їхні рекомендації щодо розвитку громади. Нам дуже важливо почути всі Ваші думки, врахувати всі зауваження і добавити їх в наші напрацювання.

Нашу громаду відвідали: ЄГОР ВЛАСЕНКО директор освітньої програми CANactions School for Urban Studies

АННА ДАНИЛЕНКО кураторка з розвитку велосипедної інфраструктури Київської міської державної адміністрації

ОЛЕКСІЙ ЗАНОВСЬКИЙ архітектор з Мінська з кваліфікацією архітектора Брестського державного технологічного університету.