28 лютого 2019 року відбулося засідання 21 позачергової сесії 7 скликання

Дата: 28.02.2019 13:01

28 лютого 2019 року відбулося засіданні 21 позачергової сесії 7 скликання під головуванням селищного голови Олени Петрівни Журавель. В засіданні взяли участь 15 депутатів селищної ради сьомого скликання, секретаря селищної ради Наталії Тимофіївни Козенко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Світлана Василівна Опаленик, начальник фінансового відділу Валентина Іванівна Демченко, спеціаліст-землевпорядник І категорії Олена Іванівна Білан, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Любов Іванівна Манжола.

Начальник фінансового відділу Демченко В.І. винесла проект рішення  «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 13 грудня 2018 року  «Про Малодівицький  селищний бюджет  на 2019 рік».

Одноголосно депутати селищної ради підтримали проекти рішення «Про  затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Малодівицької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», представлений начальником відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Манжолою Л.І.

Проекти земельних питань були зачитані спеціалістом-землевпорядником І категорії Білан О.І.

Дякуємо депутатам за плідну співпрацю.