Відбувся семінар на тему «Порядок здійснення державного контролю з додержанням законодавства про працю»

Дата: 20.02.2019 16:22

20 лютого 2019 року в приміщенні Малодівицької селищної ради відбувся семінар на тему «Порядок здійснення державного контролю з додержанням законодавства про працю» за участі головного державного інспектора відділу   з питань додержання законодавства   про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління  Держпраці у Чернігівській області Прокопенко Миколою Івановичем та інспектором праці по Малодівицькій ОТГ  Степаненко Євгенією Миколаївною.

Серед запрошених, були присутні представники: ТОВ «Базис», ТОВ «АгроКІМ», Малодівицького хлібоприймального підприємства, КУ територіального центру соціального обслуговування Малодівицької селищної ради. Фізичні особи – підприємці:  Крило О.В.,  Куля Я.В, Плющ О.Я., Булка Л.А.

Розглядалися питання, щодо оформлення трудових відносин, щодо своєчасності та в повному обсязі оплати праці і додержанням мінімальних гарантій в оплаті праці, штрафи за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.