19.02.2019 року відбулося засідання робочої групи  з участю Назара Глинського

Дата: 19.02.2019 16:19

В рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування впровадження партисипативної моделі стратигічного планування в громадах північної, центральної та західної України» 19.02.2019 року відбулося засідання робочої групи  з участю Назара Глинського з розроблення Концепції стратегії розвитку Малодівицької територіальної громади.

На засіданні було розглянуто такі питання:

1. Підвищення економічної спроможності громади: покращення інвестиційного іміджу громади,

розроблення бренду об’єднаної громади, сприяння розвитку на території громади переробки сільськогосподарської продукції.

2. Забезпечення комфортних умов проживання в громаді: облаштування центральної площі в смт. Мала Дівиця, капітальний ремонт ключових місцевих доріг, облаштування місць для стоянки та пішохідних переходів біля шкіл.