Співпраця Прилуцького міськрайонного центру зайнятості з Малодівицькою ОТГ

Дата: 29.01.2019 16:47

15 січня 2019 року відбувся виїзний захід  спеціалістів служби зайнятості у Малодівицьку ОТГ.

Під час заходу директор Прилуцької міськрайонної філії Лариса Татарченко обговорила  з головою Малодівицької ОТГ Оленою Журавель шляхи співпраці філії з ОТГ у напрямку реалізації програми зайнятості, участі безробітних жителів, які перебувають на обліку у службі зайнятості у громадських роботах соціального спрямування  та підписали Угоду про співпрацю у 2019 році.

На особистому прийомі надано консультації 5 жителям обєднаної територіальної громади з питань зайнятості.

З метою оперативного інформування мешканців громади про ринок праці фахівцями центу зайнятості у  місцях  скупчення  людей, біля магазинів, доводили до жителів громади інформацію про актуальні вакансії надані роботодавцями Прилуцького регіону та інших областей УкраїниФото без описуФото без опису