УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 17.01.2019 09:04

Оголошено конкурс

(з 27 грудня 2018 року)

На заміщення вакантних посад у структурні підрозділи виконавчого комітету Малодівицької  селищної ради:

у відділ державної реєстрації (речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань):

• державний реєстратор 1  посада.
  • Вимоги до кандидата на посаду:
  • громадянство України, вільне володіння державною мовою;
  • повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;
  • знання основних програм роботи на компютері (MS Word, MS Exel, Internet Explorer, Outlook Express).

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

•  заяву про участь в конкурсі;
  •  заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  •  дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, щодо себе та членів своєї сім’ї за минулий рік (паперову та електронну);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копію військового квитка.

Заяви та документи, необхідні для участі в конкурсі, приймаються

до 27 сычня 2019 року. Прийом документів та надання інформації щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці проводиться в приміщенні Малодівицької селищної ради за адресою:  17523 смт. Мала Дівиця Прилуцького району Чернігівської області,  вул. Слобідська, 3  тел.(04637)6-75-36, 6-75-32.