ДФС в області попереджає щодо «телефонних аферистів»

Дата: 16.01.2019 10:50

Фото без описуДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА україни

Головне  управління  ДФС  У Чернігівській області

Реміснича,11, м. Чернігів, 14000, тел. (0462)652-300, факс (0462)651-308, E-mail: ch.official@sfs.gov.ua

Код ЄДРПОУ 39392183

11.01.2019 №  443/10/25-01-27-13             На   №__________________від__________

Органам місцевого самоврядування

Редакціям ЗМІ

Для розміщення у ЗМІ

та на веб-сайтах

Головне управління ДФС у Чернігівській області просить розмістити матеріал з податкової тематики для широкого інформування платників податків.

Текст додається.

З повагою

Начальник                                                                                  О. БАРАНОВСЬКИЙ

Світлана Стрижак, 652-954

ДФС в області попереджає щодо «телефонних аферистів»

Шахраї, основною метою яких є власна нажива у будь-який спосіб, продовжують телефонувати платникам Чернігова і області від імені керівництва фіскальних органів.

Дзвінки з проханням перерахувати кошти, надати допомогу або віддячити за якусь вигадану послугу надходять платникам на мобільні телефони.

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до мешканців регіону із застереженням ні в якому разі не піддаватися на провокації та перевіряти будь-яку інформацію, звернувшись безпосередньо до фіскальної служби.

З метою попередження можливих порушень просимо негайно телефонувати за номером: (0462) 652-911 або звертатись за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, 11.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області