Оператори котелень отримали посвідчення про закінчення курсів цільового призначення

Дата: 21.09.2021 10:39

16 вересня  2021 року успішно закінчила навчання на курсах цільового призначення група  операторів котелень з числа безробітних осіб, які перебували на обліку у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

За короткий термін безробітні безкоштовно (за рахунок коштів Фонду) підвищили свою кваліфікацію, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце.

До того ж, їхати на навчання в інше місто не прийшлося. Викладачі Рівненського  центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організували дистанційний навчальний процес  за напрямом «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань працівників котелень».

Таким чином, слухачі опанували необхідні для подальшої роботи знання, аби взимку всім було тепло та затишно.