Нова структура Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Дата: 13.11.2020 12:43

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня  2014 року № 85 “Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів” (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 570 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 05 квітня         2014 року № 85 і від 24 січня 2020 року № 22”) та наказу Пенсійного фонду України від 16.07.2020 року № 63 “Про граничну чисельність працівників територіальних органів Пенсійного фонду України”, 15 жовтня 2020 року введена в дію нова структура Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка передбачає оптимізацію чисельності працівників та перерозподіл функціональних процесів в структурних підрозділах.

Структура

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в області  працюють 13 відділів обслуговування громадян (сервісних центрів).

Відділ обслуговування військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (сервісний центр) м. Чернігів, вул. Мазепи, 19.

Відділ обслуговування громадян № 1 (сервісний центр) м. Чернігів, вул. Шевченка, 162.

Відділ обслуговування громадян № 2 (сервісний центр) м. Чернігів, вул. Мазепи, 19.

Відділ обслуговування громадян № 3 (сервісний центр) смт Ріпки, вул. Попудренка, 8, м. Городня, вул. Троїцька, 10.

Відділ обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) смт Козелець, вул. Незалежності, 3, смт Куликівка, вул. Миру, 67.

Відділ обслуговування громадян № 5 (сервісний центр) м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8А, м. Сновськ, вул. Свято-Троїцька, 6А.

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) м. Мена,  вул. С. Титаренка, 18, смт Сосниця, вул. Чернігівська, 54.

Відділ обслуговування громадян № 7 (сервісний центр) м. Прилуки, вул. 1 Травня, 48А,  смт Варва, вул. Пилипенка, 3А.

Відділ обслуговування громадян № 8 (сервісний центр) м. Ічня, вул. Григорія Коваля, 12А, смт Срібне, вул. Миру, 41, смт Талалаївка, вул. Центральна, 5.

Відділ обслуговування громадян № 9 (сервісний центр) м. Ніжин, вул. Шевченка, 21Ж.

Відділ обслуговування громадян № 10 (сервісний центр) м. Носівка, вул. Центральна, 6, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 50.

Відділ обслуговування громадян № 11 (сервісний центр) м. Бахмач, вул. Чернігівська, 2А, м. Борзна, вул. Незалежності, 2.

Відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) м. Новгород-Сіверський, вул. Соборна, 3, смт Короп, вул. Горького, 9, м. Семенівка, вул. Червона площа, 10.