Показники ринку праці Прилуччини за 9 місяців 2020 року

Дата: 09.10.2020 09:49

Показники ринку праці Прилуччини

за 9  місяців 2020 року

З початку року  39роботодавці поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках .

У січні-вересні 2020 року у базі даних служби зайнятості налічувалось 1850 вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5734,5 грн.

Більше 60% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися кваліфіковані робітники з інструментом, працівники сфери торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту.

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 71,6% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 жовтня 2020 року актуальними були 205 вакансій, на одну вакансію претендували 6 безробітних.

У січні-вересні 2020 року послугами Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості зайнятості скористалися 4,2 тис. громадян, з яких  2,7 тис. мали статус безробітного.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  1294 особи, в тому числі 691 особа з числа зареєстрованих безробітних. Крім того, 168 осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З початку року набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням служби зайнятості 154 безробітних .