Дата: 05.10.2020 16:54

Відповідно до рішення виконавчого комітету Малодівицької селищної ради №134 від 28.09.2020 року «Про заходи щодо збереження від пошкодження кабельних ліній зв’язку на території Малодівицької селищної ради»:

1. Забороняється на території Малодівицької селищної ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше як 30 см, в тому числі: заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу землевпорядника та виклику на місце робіт працівника ДТМ № 124/5 м, Прилуки ЦТМ Чернігівської філії ПАТ «Укртелеком», який знаходиться за адресою: м. Прилуки вул. Київська, 166, тел. 091-114-14-67; 7-10-07.

2. Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

3. Винні у порушенні Правил охорони ліній зв’язку згідно ст. 188 та ст. 360 Кримінального кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.