1 жовтня – Міжнародний день людей поважного віку.

Дата: 01.10.2020 11:47

1 жовтня – Міжнародний день людей поважного віку.

У 2020 році виповнюється 30 років з дня заснування Міжнародного дня людей похилого віку.

У нашому житті не так багато справжніх  свят, від яких затишно і світло на душі. Найгостріше це відчувається у літах, що звернули до осені.

Люди, які все життя віддали праці, вихованню дітей вийшли на заслужений відпочинок.

Осінь – пора року, коли люди повинні зігрівати один одного.

Своїми словами, своїми почуттями, своїми вчинками.  І тоді ніякі холоди не страшні…

ПОВАЖНИЙ ВІК - ЦЕ ЩЕ НЕ СТАРІСТЬ,

ПОВАЖНИЙ ВІК - ЦЕ ТІЛЬКИ СИВИНА,

ПОВАЖНИЙ ВІК – ЦЕ, ЯК РІЧКОВА ПОВІНЬ

КОЛИ ВИХОДИТЬ З БЕРЕГІВ ВОНА

РОКИ ЛЮДИНУ НЕ ЗІСТАРЯТЬ,

ЩО ЗМОРШКИ НА ЛИЦІ - ПУСТЕ,

З РОКАМИ І ДУША ЛЮДИНИ МОЛОДІЄ.

ТО ЛЮДИ ЩОСЬ ПРИДУМАЛИ ТАКЕ.

ДУША ЛЮДИНИ ПЛАЧЕ І СМІЄТЬСЯ

І НЕ ПИТАЄ СКІЛЬКИ ЛІТ,

І В СТАРОСТІ ЛЮБОВ ТАК ІЗ ГРУДЕЙ АЖ  РВЕТЬСЯ,

ЩО В МОЛОДІ РОКИ КОХАТИ Б ТАК НЕ ЗМІГ.

Але проза життя одиноких літніх людей значно відрізняється від цих поетичних рядків.     І саме тому, в цей  день з теплими словами привітань та подарунками завітали до проживаючих у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру голова Малодівицької ОТГ Олена Петрівна Журавель та директор територіального центру Антоніна Володимирівна Тимко.

Тож вітаємо усіх літніх громадян Малодівицької ОТГ і бажаємо всім міцного здоров’я та довгих щасливих років життя!