Проекти рішення на місцеві податки 2021рік.

Дата: 05.06.2020 16:02

1. Про  оприлюднення проекту регуляторного Акт - у проекту рішення селищної ради «Про затвердження  Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Малодівицької селищної радита встановлення ставок із сплати єдиного податку на 2021 рік»;

2. Про  оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення селищної  ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»

3. Про  оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення селищної ради «Про затвердження ставок мінімальної місячної оренди 1 м² нерухомості»

4. Про  оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення селищної ради «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

5. Про  оприлюднення проекту регуляторного акт у проекту рішення селищної ради «Про  встановлення ставки із транспортного податку на 2021 рік»