29 жовтня 2019  року відбувся семінар -тренінг на тему «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації. Гендерне проектування»

Дата: 29.10.2019 15:10

29 жовтня 2019  року  Малодівицьку селищну  раду відвідали представники Чернігівського Центру перепідготовки та підвищенння кваліфікації: Володимир Бойко, директор Центру та Наталія Левченко методист Центру, Яланська Анастасія, головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Горшкова Анастасія, начальник відділу національно-патріотичного виховання КУ «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради.

Темою виїзного семінару-тренінгу було  «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації. Гендерне проектування». Розглядали питання:

• Про потенціал і перспективи молодіжної роботи в Чернігівській області.
  • Дорожня карта  реформування молодіжної сфери в умовах децентралізації.
  • Гендерне проектування.