Анкета для шукачів роботи

Дата: 02.10.2019 15:06

Анкета для шукачів роботи

Фахівці служби зайнятості  постійно відслідковують тенденції на ринку праці, який зазнає змін. Сьогодні  все складніше знайти кваліфікованого працівника, який би відповідав вимогам роботодавця. Тому для найбільш ефективного задоволення сподівань та потреб тих, хто звертається за допомогою як у підборі працівників, так і у пошуку роботи, у Прилуцькій міськрайонній філії працюють  фахівці, які виконують функції рекрутерів. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.Одним із нововведень служби зайнятості є анкетування шукачів роботи, які звернулися до служби зайнятості. Фахівці з рекрутингу оперативно інформують всіх, хто заповнив анкету ”Повідомте мене про вакансію” в разі появи підходящої пропозиції.

Заповнену анкету можна надіслати на електронну пошту  dorosh1411@ukr.net і  ми обовязково Вам зателефонуємо, якщо зможемо запропонувати Вам конкретну вакансію.