Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

День селища Мала Дівиця

Дата: 17.09.2019 10:59
Кількість переглядів: 820

Фото без опису

День селища – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

14 вересня 2019 року  зібрались на центральній площі смт. Мала Дівиця  мешканці та гості, щоб відсвяткувати День селища. На свято зібралися люди різних професій, різних життєвих уподобань, але всіх об'єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.

На гостинні урочистості до Малодівицького селища завітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Денис Михайлович Росовський,  представники ТОВ «АгроКІМ».

Очільниця громади Олена Петрівна Журавель привітала присутніх зі святом, побажавши розквіту нашій  Малодівицькій громаді в цілому, міцного здоров’я та добробуту. Подяками  Малодівицької селищної ради були нагороджені :

-в номінації «За активну участь у житті селища»

 • Маладика Володимир Олександрович;
 • Тонкаль Микола Васильович;
 • Нетребенко Світлана Федорівна;
 • Чорнодід Любов Петрівна;

-в номінації «Тепло душі»

 • Кудрявець Тетяна Іванівна;

-в номінації «Вірність професії»

 • Степашко Іванан Свиридович;
 • Кислуа Валентинуа Миколаївна;
 •  Коновалова Ольга Вікторівна;
 • Хорошуха Валентина  Михайлівна;
 • Лозовий  Валерій Михайлович;
 • Мильчик Ольга  Миколаївна;
 • Ткач Лідія Іванівна.

 

Надзвичайно зворушливо вітали найстаршу жительку селища Мала Дівиця Маркуц Ольгу Федорівну, якій виповнилося 95 років.

Бурхливими оплесками вітали сім’ю Гаврилюк – Андрія та Катерину, які нещодавно стали на весільний рушничок. Лунали вітання і  для наймолодшого жителя нашого селища Нікіти Сердюка.

Привітали з ювілейною датою Ярошевську Ганну Іванівну, якій виповнилось 80 років та вітали жителів селища в номінації " Іменинник дня " : Плющ Олександра Вікторовича, Литвиненко Євгена Володимировича, Олексенка Олександра Миколайовича, Нетребенко Наталію Вікторівну, Лепську Тетяну Григорівну.

Учасники проведення  заходу щиро запрошували гостей до гостинних садиб установ та організацій, старостинських округів, де була велика кількість шашликів (овочеві, м’ясні, фруктові, грибні, картопляні…) Особлива увага присутніх була привернута до 5-ти метрового шашлика.

Також цікаво було відвідати ІІ-й «Фестиваль ляльок», який підготували діти з дитячих садочків та учні шкіл об’єднаної громади.

Гарний настрій присутні отримали від концертної програми  Ніжинського будинку культури. Азартної атмосфери додав розіграш безпрограшної лотереї де був головний приз  мікрохвильова піч.

Після завершення концерту всіх жителів та гостей свята пригощали смачним шашликом, який готували В. Білан, П. Копка, А. Іваневич.

Представники ТОВ «АгроКІМ» пригощали жителів громади смачним кулішем та пловом, а житель Малодівицької громади В.Г. Харченко запросив усіх до смачнючої,  власноруч приготовленої, шурпи.

 

 

Селищний голова Олена Петрівна Журавель  та виконавчий комітет Малодівицької селищної ради  висловлює вдячність за надану спонсорську допомогу спонсорам: ТОВ «Дружба-Нова», ЗМД «Базис», ТОВ «Малодівицьке ХПП», ТОВ «КрокУкрЗалідБуд», ТОВ «Ресурс-Агро» та фермерам Молодівицької ОТГ.

Свято тривало до ночі. Його кульмінацією став чудовий феєрверк, який різнобарвно розквітнув у вечірньому небі і подарував усім присутнім неабияке естетичне задоволення.

 

Виконавчий комітет Малодівицької селищної ради « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора