День українського добровольця

Дата: 14.03.2019 16:55

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначається День українського добровольця.

Свято було започатковано 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Сьогодні, 14 березня, на території Малодівицької загальноосвітньої школи  за участю представників: педагогічного та учнівського колективів школи, голови селищної ради - Олени Журавель та керівництва району - в.о.голови райдержадміністрації Дениса Росовського, керівника апарату райдержадміністрації Світлани Александрової,  голови районної ради Василя Малика, заступника голови районної ради Наталії Єгорової, було вшановано пам’ять воїна-земляка Олега Міхнюка, загиблого в зоні АТО, та покладено квіти до меморіальної дошки, встановленої на його честь на фасаді Малодівицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.