Один із с/г виробників Чернігівської області відшкодував бюджету 2,9 млн. грн. несплаченого ЄСВ

Дата: 28.02.2019 08:55

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, забезпечили відшкодування до бюджету майже 3 млн грн несплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що службова особа одного із сільськогосподарських підприємств Чернігівщини, при нарахуванні заробітної плати працівникам ухилилась від сплати майже 3 млн. грн. ЄСВ.

Враховуючи, що завдяки вжитим у ході розслідування заходам, завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області