ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2019 16:39

Відсьгодні минає понад 30 років після виведення радянських військ із Афганістану, але живі спогади, які назавжди залишили біль і смуток на серці нашого народу.

Не забуті імена загиблих, не забуті ті, чиї життя війна зруйнувала вже у мирний час, вічно пам’ятатимемо героїв, які вижили і не зламалися.

Ось і сьогодні відбулося покладання квітів представниками ОТГ до меморіальної дошки О.І. Міхнюку.

В Афганістані Олег Іванович Міхнюк проходив службу в 56 – тій окремій десантно – штурмовій бригаді, був заступником командира розвід взводи. Під час війни отримав поранення. Через деякий час отримав друге поранення, але дякувати богу залишився живий. Нагороди за Афганістан Олегу Івановичу вручав сам Щербицький.

Але, так сталося, що 20 серпня 2014 року Міхнюк О.І. загинув в бою біля селища Новосвітлівка.

Посмертно удостоєний званням Героя України.

Пам’ятаємо, сумуємо, гордимося . . .